Prihlásenie pre golfové ihriská a indoorové centrá

Tento prihlasovací formulár je určený pre administrátorov golfových ihrísk a indoorov na prihlásenie do systému.

Prihlásenie

 


 

Informácie o možnosťiach a funkciách rezervačného systému

Základnou funkciou systému je vytváranie online rezervácií a prehľadu. Jedná sa o webovú aplikáciu, kde sa všetko deje online prostredníctvom internetových prehliadačov. Nevyžaduje sa žiadna inštalácia, alebo obmedzenia na počet počítačov cez ktoré sa bude systém manažovať. Hráči po registrácii do systému môžu pohodlne vytárať rezervácie na zvolenom ihrisku online. Samotné ihriská môžu vytvárať rezervácie a viesť si prehľadnú online evidenciu nie len o vyťaženosti a návštevnosti ihriska. Administrátorské rozhranie umožnuje ihriskám manažovať a spravovať okrem rezervácií teetimeov aj množstvo doplnkov, nákupu permanentiek a mnoho iného.  

Výhody

 • jednoduchosť a intuitívnosť ovládania systému, priateľské používateľské rozhranie
 • zvýšenie vyťaženosti ihriska
 • 24 hodinová online prevádzka 
 • hráči si vytvárajú rezervácie samostatne v povolených a voľných časoch
 • prehľad o všetkých rezerváciách vrátane reportov v priebehu pár klikov
 • žiadne skryté poplatky, nulové prevádzkové náklady
 • žiadne inštalácie
 • spoločný portál pre ihriská a indoor centrá
 • efekt spoločnej databázy 
 • množstvo doplnkových funkcií
 • flexibilná podpora
 • možnosť vytvárať rezervácie aj cez mobilné zariadenia
 • a mnoho iného...

Štruktúra systému pozostáva z dvoch častí

Verzia pre ihrisko/simulátor

Každé ihrisko, prevádzkovateľ golfového simulátora dostáva vlastnú verziu systému, ktorú si sám manažuje. Prístup k vlastnej verzii má cez priamu adresu, ktorej odkaz si umiestni na svoju webovú stránku. Tak sa hráči dostanú priamo cez webovú stránku ihriska, simulátora, priamo do rezervačného systému. V systéme si ihrisko, simulátor môže nastaviť od prevádzkových časov, uzávierok, blokovania rezervácií, doplnkov k rezerváciám (autíčko, vozík a iné podľa vlastného výberu), v prípade golfových  simulátorov aj online predaj permanentiek (momentálne pracujeme na rozšírení online predaja greenfee a teetimov aj pre ihriská). Po základnom nastavení môže automaticky začať používať systém a sprístupniť ho svojim hráčom.

Verzia ako portál

Každé ihrisko, simulátor, ktoré využíva náš rezervačný systém, sa automaticky stáva súčasťou portálu, ktorý má hráčom slúžiť a umožniť rezervovať si teetime na ktoromkoľvek ihrisku, simulátore v systéme, bez nutnosti ďalšej, alebo opakovanej registrácie. Databáza hráčov je teda pre všetky ihriská iba jedna. Ostatné nastavenia a funkcie systému, už majú ihriská a simulátory nastavené individuálne, presne podľa svojich požiadaviek. 


Registrácia hráčov do systému je bezplatná. Ak sa hráč registroval do systému cez iné ihrisko, v prípade využitia Vašej verzie, registrácia už nieje potrebná. 


Implementácia nového ihriska, golfového simulátora do systému je jednoduchá. Stačí, ak nás oslovíte prostredníctvom emailu, alebo telefonicky. Následne si dohodneme predvedenie systému, prípadne sprístupnenie demo verzie na odskúšanie. Po vyriešení právnych náležitostí sme schopní nastaviť a spustiť ostrú prevádzku dá sa povedať v priebehu pár hodín. Prevádzkový poplatok pre ihrisko, golfový simulátor je riešený formou mesačného paušálneho poplatku.

Rozšírenia a ďalší vývoj. Systém sa neustále zdokonaľuje a vyvíja. Po vzájomnej komunikácii, sme pripravený zapracovať všetky Vaše požiadavky. 

Pre nových používateľov

Vyskúšajte si rezervačný systém FORBIS TeeTime zadarmo!

Kontaktujte nás a získajte a začnite využívať benefity, ktoré Vám náš systém ponúka. Ideálna možnosť ako si overiť výhody a potenciál systému.  

© 2024 Forbis s.r.o. | Všetky práva vyhradené