Prečo používať FORBIS TeeTime?

Náš systém ponúka pohodlné spravovanie rezervácii na vybraných golfových ihriskách a simulátoroch. Umožňuje hráčom rezervovať si ihrisko/simulátor priamo z portálu len pomocou pár klikov. Stačí sa registrovať a môžete ihneď začať rezervovať.

Systém je navrhnutý tak, aby jeho ovládanie bolo intuitívne. Vďaka detailnému rozpisu ihriska/simulátora na daný deň si viete pohodlne vybrať čas svojej rezervácie. Takisto ihneď získavate prehľad o obsadení ihriska v jednoduchej grafickej tabuľke. Súčasťou rezervácií sú aj možnosti rezervovať si doplnky, ktoré ihrisko/simulátor ponúka. Emailová notifikácia je samozremosťou, ako aj možnosť storna rezervácií už z informačného emailu. Tieto a mnoho ďalších funkcií Vám ponúka náš online rezervačný systém FORBIS TeeTime.

Ako to funguje

Systém je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky golfových ihrísk a simulátorov v oblasti rezervácii. Jeho hlavnou výhodou je jednoduchosť, nepretržitá prístupnosť a takisto aj prehľadnosť. Už nebudete musieť hľadať voľný termín na ihrisku. S FORBIS TeeTime máte jasný prehľad o obsadených a voľných termínoch. Prostredníctvom online rezervačného systému môžete vytvárať Vaše rezervácie nech ste kdekoľvke prostredníctvom počítača, alebo mobilného telefónu.

Rezervačný systém je zaregistrovaný Úradom na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod registračným číslom: 201403112

Kľúčové vlastnosti

  • prehľadnosť - detailný prehľad o rezerváciách a voľných miestach, získa ihrisko/simulátor aj hráči!
  • nepretržitá dostupnosť - celý systém máte k dispozícii vždy a všade kde je pripojenie na internet, dokonca aj vo svojom mobilnom telefóne.
  • e-mailové notifikácie - s každou rezerváciou obdržíte potvrdzovací e-mail s detailným popisom rezervácie.
  • permanentky - možnosť zapnúť na simulátore mód permanentky, kedy je rezervácia možná len za pomoci permanentiek, ktoré si sami vytvoríte. Pri objednaní permanentky systém automaticky generuje proformu faktúry a odosiela ju na e-mail hráča.
  • časový rozvrh - prispôsobenie otváracích hodín ihriska/simulátora podľa potrieb. Môžete si napríklad určiť vyhradené časové intervaly pre administrátora a ešte oveľa viac.

Videonávody k systému

Oboznámte sa nie len s postupom vytvárania rezervácií pomocou jednoduchých videonávodov, ktoré nájdete tu.

 

Viac informácií o systéme pre prevádzkovateľov golfových ihrísk a simulátorov nájdete tu.

 

Demo verzia na odskúšanie

V prípade ak máte záujem o vyskúšanie nášho online rezervačného systému na Vašom ihrisku alebo indoorovom centre, neváhajte nás kontatkovať.

Zašleme Vám prístup k demoverzii systému.

© 2024 Forbis s.r.o. | Všetky práva vyhradené